Bohatý výběr produktů pro kompletní líčení obličeje, očí a rtů. Korektor minimalizuje drobné nedokonalosti pleti, krémová tvářenka dodá obličeji přirozený vzhled a kompaktní tvářenka zvýrazní jeho linie. Krémový rozjasňovač vytvoří cenné světelné body, kompaktní rozjasňovač propůjčí efekt čistého světla. Kompaktní oční stíny s hebkou, pigmentovanou a snadno roztíratelnou texturou umožňují modulovat výsledný efekt a vytvořit jedinečný vzhled, ty krémové pak zintenzivňují výsledný make-up a pomáhají vytvořit jemné světelné body. Podkladová báze pro oči je ideální bází pod stíny a zvyšuje jejich výdrž. Tužka na oči zvýrazní pohled a dodá mu hloubku. Třpytivé rtěnky definují a rozzáří vaše rty, klasické rtěnky s roztíratelnou texturou je zahalí do bezchybné barvy a ty matné jim dodají sofistikovaný sametový vzhled. Lesky s výrazným efektem dají vyniknout objemu vašich rtů. 

Kvalita & Design Made in Italy

24M 25.5 g / Net Wt .90 oz

OBLIČEJ
1 korektor
1 krémová tvářenka
1 krémový rozjasňovač
1 kompaktní tvářenka
1 kompaktní rozjasňovač

OČI
1 podkladová báze
7 kompaktních stínů
3 krémové stíny
1 tužka na oči
1 aplikátor 

RTY
2 třpytivé rtěnky 
2 klasické rtěnky
2 matné rtěnky
3 lesky

Použijte korektor pro zakrytí kruhů pod očima a nedokonalostí pleti. Naneste krémovou tvářenku na tváře pro docílení zdravého vzhledu, nebo použijte kompaktní tvářenku na lícní kosti od tváří směrem ke spánkům a naopak pro definici a vytvarování linií obličeje.
Na lícní kosti, hřbet nosu a nad horní ret naneste krémový rozjasňovač all over pro vytvoření jemných světelných bodů. Použijte kompaktní rozjasňovač samostatně, nebo na krémový rozjasňovač all over pro docílení efektu čistého světla.