Bohatý výběr produktů pro kompletní líčení obličeje, očí a rtů. Korektor minimalizuje drobné nedokonalosti pleti, krémová tvářenka dodá obličeji přirozený vzhled a kompaktní tvářenka zvýrazní jeho linie. Krémový rozjasňovač vytvoří cenné světelné body, kompaktní rozjasňovač propůjčí efekt čistého světla. Kompaktní oční stíny s hebkou, pigmentovanou a snadno roztíratelnou texturou umožňují modulovat výsledný efekt a vytvořit jedinečný vzhled, ty krémové pak zintenzivňují výsledný make-up a pomáhají vytvořit jemné světelné body. Podkladová báze pro oči je ideální bází pod stíny a zvyšuje jejich výdrž. Třpytivé rtěnky definují a rozzáří vaše rty, klasická rtěnka s roztíratelnou texturou je zahalí do bezchybné barvy, ta matná jim dodá sofistikovaný sametový vzhled a rtěnka v odstínu „nude“ jim propůjčí zcela přirozený barevný tón a jas. Lesk s výrazným efektem dá vyniknout objemu vašich rtů.

Kvalita & Design Made in Italy

24M 20.8 g / Net Wt .73 oz

OBLIČEJ
1 korektor
1 krémová tvářenka
1 krémový rozjasňovač
1 kompaktní tvářenka
1 kompaktní rozjasňovač

OČI
1 podkladová báze
5 kompaktních stínů
1 krémové stíny
1 aplikátor 

RTY
3 třpytivé rtěnky 
1 klasická rtěnka
1 matná rtěnka
1 rtěnka v odstínu „nude“
1 lesk

Použijte korektor pro zakrytí kruhů pod očima a drobných nedostatků pleti. Naneste krémovou tvářenku na tváře pro docílení zdravého vzhledu, nebo použijte kompaktní tvářenku na lícní kosti od tváří směrem ke spánkům a naopak pro definici a vytvarování linií obličeje.
Na lícní kosti, hřbet nosu a nad horní ret naneste krémový rozjasňovač all over pro vytvoření jemných světelných bodů. Použijte kompaktní rozjasňovač samostatně, nebo na krémový rozjasňovač all over pro docílení efektu čistého světla.

Naneste podkladovou bázi a poté použijte světlejší oční stíny do vnitřního koutku oka a pod obočí a vytvořte tak rozjasňující světelné body. Střední tóny naneste na pohyblivé víčko. Tmavší tón aplikujte do vnějšího koutku oka pro jeho optické prodloužení a zintenzivnění pohledu. Krémové stíny naneste v malém množství do koutku oka, do středních partií a pod obočí. Vytvoříte tak světelné body a docílíte efektu celkového rozjasnění pohledu. Pro zintenzivnění barvy a celkového finiše make-upu je také můžete nanést pod jiné stíny.

Rtěnku nanášejte od středu horního rtu směrem ke koutkům a poté opakujte stejný postup na spodním rtu, kde ovšem začněte rtěnku nanášet od koutků směrem ke středu rtů.
Vyberte si svůj finiš:
Třpytivá rtěnka: pro výraznou barvu s vinylovým efektem
Klasická rtěnka: pro sytou barvu a hebké rty
Matná rtěnka: pro sofistikovaný sametový vzhled
Rtěnka v odstínu „nude“: pro zcela přirozený barevný tón a jas
Naneste lesk na rtěnku do středu rtů pro docílení 3D objemu. Použijte lesk samostatně na celé rty a získáte ultra třpytivý efekt.