Obsahuje produkty make-upu pro zářivý pohled a definované rty. Kompaktní i krémové oční stíny s hebkou, pigmentovanou a snadno roztíratelnou texturou umožňují modulovat výsledný efekt a vytvořit jedinečný vzhled.
Krémový rozjasňovač rozjasní vystupující části obličeje.
Třpytivé rtěnky definují a rozzáří vaše rty a matné rtěnky v sytých barvách je zahalí do sofistikovaného sametového hávu. Díky klasické rtěnce s roztíratelnou texturou docílíte bezchybného nalíčení vašich rtů, rtěnka v odstínu „nude“ jim naopak propůjčí zcela přirozený barevný tón a jas.
Lesk s výrazným efektem dá vyniknout objemu vašich rtů. 

Kvalita & Design Made in Italy

24M 10.4 g / Net Wt .36 oz

OBLIČEJ
1 krémový rozjasňovač

OČI
4 kompaktní stíny
1 krémové stíny
1 aplikátor

RTY
2 třpytivé rtěnky
1 matná rtěnka
1 klasická rtěnka
1 rtěnka v odstínu „nude“
1 lesk

Použijte krémový rozjasňovač all over pro docílení jemných světelných bodů na lícních kostech, hřbetu nosu a nad horním rtem.

Světlejší oční stíny naneste k vnitřnímu koutku oka a pod obočí a vytvořte tak rozjasňující světelné body. Střední tóny naneste na pohyblivé víčko. Tmavší tón aplikujte do vnějšího koutku oka pro jeho optické prodloužení a zintenzivnění pohledu. 
Krémové stíny naneste v malém množství do koutku oka, do středních partií a pod obočí. Vytvoříte tak cenné světelné body a docílíte efektu celkového rozjasnění pohledu. Pro zintenzivnění barvy a celkového finiše make-upu je také můžete nanést pod jiné stíny.

Rtěnku nanášejte od středu horního rtu směrem ke koutkům a poté opakujte stejný postup na spodním rtu, kde ovšem začněte rtěnku nanášet od koutků směrem ke středu rtů.
Vyberte si svůj finiš:
Třpytivá rtěnka: pro výraznou barvu s vinylovým efektem
Matná rtěnka: pro sofistikovaný sametový vzhled
Klasická rtěnka: pro sytou barvu a hebké rty
Rtěnka v odstínu „nude“: pro zcela přirozený barevný tón a jas
Naneste lesk na rtěnku do středu rtů pro docílení 3D objemu. Použijte lesk samostatně na celé rty a získáte ultra třpytivý efekt.