Profesionální paletka pro líčení očí, rtů a obličeje. Korektory, tvářenky a hedvábné kompaktní stíny pro pokaždé jiný vzhled. Rtěnky s třpytivými finiši, lesky pro ultra zářivé rty a matné rtěnky, které zahalí vaše rty do syté a plné barvy.
Wake Up & Make-up, Snappy Hour, Date Night, Show Must Glow On: 4 verze pro vytvoření dokonalého make-upu pro každou příležitost! 

Kvalita & Design Made in Italy

6M 9.1 g / Net Wt 0.32 oz

OBLIČEJ
3 korektory
1 kompaktní tvářenka

OČI
6 kompaktních stínů
1 dvojitý aplikátor

RTY
2 matné rtěnky
2 třpytivé rtěnky
2 lesky
1 dvojitý aplikátor na oči-rty

Použijte korektor pro zakrytí kruhů pod očima a drobných nedostatků pleti a poté naneste tvářenku pro dokonalý, přirozený a zářivý tón pleti. Světlejší oční stíny naneste do vnitřního koutku, do středu oka a pod obočí a vytvořte tak rozjasňující světelné body. Střední tóny naneste na pohyblivé víčko a tmavší tóny aplikujte do vnějšího koutku oka pro jeho zintenzivnění a optické prodloužení. Rtěnku nanášejte od středu horního rtu směrem ke koutkům a poté opakujte stejný postup na spodním rtu, kde ovšem začněte rtěnku nanášet od koutků směrem ke středu rtů. Vyberte si svůj finiš:
Matná rtěnka: pro sofistikovaný sametový vzhled.
Třpytivá rtěnka: pro zářivou barvu s vinylovým efektem.
Lesk: naneste lesk na rtěnku do středu rtů pro docílení 3D objemu. Použijte lesk samostatně na celé rty a získáte ultra třpytivý efekt.