GIORGIO FORGANI, PUPA MAKE UP ARTIST

Jeho profesní zkušenosti
Svoji profesní kariéru zahájil spoluprací s fotografem z Bologni, kdy líčil modelky na fotografování. 
Díky své vášni a neúnavnému úsilí se mu ve velmi krátké době dostalo pocty spolupracovat s nejprestižnějšími návrháři v zákulisí módních přehlídek a spolupráce s významnými mezinárodními výrobci kosmetiky na sebe nenechala dlouho čekat. Díky technickým zkušenostem, vrozenému citu pro ženskou krásu, schopnosti interpretovat nároky každé ženy v oblasti dekorativního líčení a neutuchající vášni pro svou profesi je dnes Giorgio považován za opravdovou “špičku” ve svém oboru.

Jeho koncepce krásy
“Největším uspokojením, které zažívám při své profesi vizážisty je ten výraz, který se objeví v obličeji mnou nalíčených klientek při pohledu do zrcadla, ten údiv nad okamžitou krásnou proměnou. 
Líčení není žádná alchymie, nebo umění, které by bylo určeno jen vyvoleným, je to opravdu prostředek, který se může naučit ovládat kdokoli. Je to klíč k tajemství, jak vypadat vždy DOKONALE.
Krásu každé ženy lze snadno zvýraznit několika jednoduchými a nenápadnými kroky...opravdu!  
Jakmile tohle pochopíte, je to potom všechno jen hra s jasnými a zářivými tóny, s práškovými stíny s matným efektem až po senzorický svět textur.  
PUPA nabízí snadné nanášení a kvalitu, přičemž nezapomíná ani na nároky dnešních žen, které se čím dál tím více přibližují světu módy.
Umožňuje dokonalé splynutí jedinečnosti italského ducha s jeho vrozeným dobrým vkusem. Cítit se ve formě a krásnější je možností jak se pozitivně naladit a cítit se atraktivně. Je to sen, který se stává skutečností!”.


Spolupráce se značkou Pupa
Spolupráce mezi společností PUPA a Giorgiem je potvrzením vývoje a růstu obchodní značky Made in Italy. Kvalita, inovace, design, technologie a barvy – to je kombinace aspektů, jejichž spojení v kosmetické řadě dekorativní kosmetiky přináší vynikající výsledky.

PUPA MAKE UP. TOP MAKE UP.